Як цинк і вітамін С допомагають знизити ризик застуди?

Наша імунна система постійно зайнята, рятуючи нас від небезпек, таких як віруси, бактерії та інші мікроби. У холодні місяці року наша імунна система особливо потребує нашої повної підтримки. Дізнайтеся, як цинк і вітамін С допомагають підтримувати нормальну функцію імунної системи (особливо під час сезону грипу)!

ОГЛЯД ТЕМИ

Як зменшити шанси застудитися

Завжди присутній певний рівень ризику заразитися інфекцією. Через крапельки інфекції, риновіруси швидко поширюються від одного господаря до іншого. Протягом всього 24 годин вони швидко розмножуються в носі і горлі, симптоми застуди (наприклад, біль в горлі, кашель, нежить) поширюються на людей, що знаходяться поблизу. В середньому застуда триває 7 діб, але іноді до 14 днів. Оскільки існує безліч вірусів, які дуже швидко розмножуються і мутують, бувають справжні сезони грипу. Особливо у вже ослаблених або більш сприйнятливих людей грип може привести до більш серйозних вторинних захворювань, такими як інфекції вуха або синусит. У цьому випадку повинні бути зроблені швидкі дії або більш ефективні профілактичні заходи для зміцнення імунної системи і протидії грипу кожен раз, коли він вражає організм!

Високі дози цинку скорочують простудні захворювання і роблять їх менш інтенсивними

Декілька досліджень показали, що цинк може успішно використовуватися для профілактики і лікування застуди, клькість простудних захворювань значно скоротилося. Навіть ймовірність того, що існуюча застуда триватиме сім днів, стає дуже низькою. Крім того, симптоми застуди були набагато м'якше. Однак, для того щоб допомогти, високі дози цинку необхідно прийняти негайно після того як  з'являються перші симптоми простуди.

Як цинк може допомогти при застуді

Цинк ефективний в боротьбі з простудними захворюваннями, так як запобігає впливу вірусів на клітини господаря в слизовій оболонці носа. Крім того, він пригнічує ріст і зупиняє розмноження цих мікробів. Остаточно цинк допомагає зменшити можливі реакції запалення. Таким чином, набряк слизової оболонки зменшується, що дозволяє людині дихати легше.

Вітамін С допомагає знизити ймовірність застуди

Збалансований рівень вітаміну С сприяє здоровій функції імунної системи. Як тільки віруси досягають нашої слизової оболонки, вітамін С буде активно діяти в різних місцях. Він індукує утворення лейкоцитів, нейтралізую вільні радікали їх  регенеруючи більше власних антиоксидантів організму. Таким чином, він підтримує нашу імунну систему і зменшує оксидативний стрес. Коли виникає застуда, рівень вітаміну С іноді різко падає через збільшення його витрат. Якщо це трапляється, то доцільно прийняти великі дози вітаміну C швидко для того, щоб підтримати захист нашого організму.

Всього дві склянки свіжого апельсинового соку в день (1000-2000 мг вітаміну С) допомагають нам підтримувати здоровий імунітет. Це було доведено в деяких дослідженнях, в яких сказано, що збалансований рівень вітаміну C може скоротити тривалість застуди і дещо пом'якшити симптоми. Якщо ви помітили перші ознаки застуди, рекомендується негайно прийняти вітамін С.

Зниження ризику застуди за допомогою цинку і вітаміну С

Щоб знизити ризик застуди, бажано звернути увагу на вітамін С та підтримати баланс цинку не тільки під час сезону грипу. Німецьке Товариство харчування рекомендує здоровим дорослим щоденне споживання принаймні від 7 до 10 мг цинку і 95 до 110 мг вітаміну С. Цинк є в сирі, арахісі, вівсянці, тоді як вітамін C є в цитрусових, цибулі, перці, ягодах. Разом з іншими біофакторамі, цинк і вітамін С допомагають нам мати здорову імунну систему і знизити ризик захворювань.

© 2016 Wörwag Pharma GmbH & Co. KG - The range of information provided in www.woerwagpharma.de about personal health is exclusively for your information and in no way replaces a personal consultation, examination or diagnosis by a licensed physician. The contents made available on www.woerwagpharma.de cannot and may not be used for establishing diagnoses and/or taking medication on your own. Please also pay attention to the exclusion of liability and our indications to the image rights.

Детальніше