Співпраця з Wörwag Pharma

Wörwag Pharma - це сімейний бізнес зі штаб-квартирою в Беблінгені і міцними коренями у Східній Європі, Росії та Центральної Азії.

Ми спеціалізуємося на натуральних препаратах, основними діючими речовинами яких є вітаміни, мінерали та мікроелементи, а також на рослинних інгредієнтах. Ми приділяємо особливу увагу продуктам, які мають науковими даними, для профілактики і лікування захворювань, супутніх цукрового діабету, неврологічних захворювань, для здоров'я імунної системи, для зміцнення кісток, м'язів і суглобів, а також для жіночого здоров'я.

 

За допомогою власного підрозділу продажів, штат якого включає більше 600 висококваліфікованих співробітників, ми відвідуємо лікарів і фармацевтів в більш ніж 35 країнах світу, співпрацюючи з неврологами ендокринологами, ревматології, терапевтами, кардіологами і гінекологами.

Наша пропозиція для партнера

  • Всебічний досвід в області медицини, маркетингу і продажів вітамінів, мінералів і мікроелементів для профілактики і лікування захворювань, пов'язаних зі способом життя.
  • Широкий і прямий доступ до лікарів і фармацевтів в Німеччині, Східній Європі, Росії та Центральної Азії, а також на окремих ринках в Латинській Америці та Азії.
  • Сильна міжнародна мережа і надійні партнерські відносини з KOL
  • Індивідуальний підхід і оформлення партнерських відносин.

Чому вам може бути цікава співпраця з Wörwag Pharma?

  • Ліцензування / продажу: якщо ви шукаєте сильного партнера для просування і маркетингу ваших продуктів, особливо в перерахованих вище терапевтичних областях.
  • Інвестування: якщо ви хочете зайнятися довгостроковим сімейним бізнесом в якості інвестора і стратегічного партнера з стійкими цінностями і сильним досвідом зростання.
  • Спільні розробки: якщо ви хочете скористатися нашим глибоким досвідом в розробці і етичному маркетингу натуральних препаратів.

Мы с нетерпением ждем начала диалога с врачами о возможном партнерстве!

partnering(at)woerwagpharma.com