Про нас

Коротко про Wörwag Pharma

Wörwag Pharma - фармацевтична компанія з представництвами по всьому світу. Ми розробляємо і реалізуємо через аптечні мережі препарати біофакторів. Біофактори - це так звані вітаміни, мінерали та мікроелементи.

Докладніше

Факти та Цифри

Команда Вьорваг Фарма прагне до корпоративного успіху в усьому світі.

Докладніше

Дослідження для ефективного лікування

Дослідження Вьорваг Фарма зосереджені на боротьбі з діабетом і його ускладненнях, таких як діабетичне ураження нервів. Мета досліджень полягає в тому, щоб робити нові відкриття в області біофакторов, вітамінах, мінералах і мікроелементах.

Докладніше

Допомога Танзанії: освіта дає можливості для майбутнього розвитку

"Ставати ближче - приходити на допомогу", корпоративний девіз Вьорваг Фарма, підтверджує соціальний вектор компанії: не тільки фінансово, а й особистими ресурсами, компанія підтримує проекти гуманітарної допомоги в Африці.

Докладніше

Співпраця з Вьорваг Фарма

Маючи власний відділ продажів, що складається з більш ніж 600 постійних і висококваліфікованих співробітників, ми відвідуємо лікарів і фармацевтів в більш ніж 35 країнах світу - неврологів, ендокринологів, ревматологів, терапевтів, кардіологів і гінекологів.

Докладніше

Комплаенс в Вьорваг Фарма

Комплаенс в Вьорваг Фарма значить відповідність зовнішнім і внтурішнім правилам.

Докладніше

Місцезнаходження

woerwagpharma-map

Ми вже успішно працюємо в більш ніж 35 країнах. Наша мета полягає в розвитку нових ринків, перш за все в країнах Азії і Латинської Америки, дотримуючись економічної доцільності.

Докладніше