Умови використання

Шановні відвідувачі!

1. Згода

Ви знаходитесь на сайті Представництва “ВЬОРВАГ ФАРМА ГМБХ & Ко.КГ” (далі – Сайт). Відвідування даного Сайту і користування ним здійснюються відповідно до цих Умов використання сайту (далі – Умови) і відповідно до чинного законодавства України. Ці Умови є договором приєднання відповідно до положень статті 634 Цивільного кодексу України. Відвідуючи наш Сайт і працюючи з його змістом, Ви повністю приймаєте ці Умови, підтверджуєте свою ознайомлення з ними і приймаєте на себе зобов’язання щодо їх дотримання. Якщо Ви не згодні дотримуватися цих Умов, будь ласка, негайно припиніть використання Сайту. Ці Умови поширюються також на відносини, пов’язані з правами та інтересами третіх осіб, які не є користувачами Сайту, але чиї права та інтереси можуть бути порушені в результаті дій користувачів Сайту.

 

2. Інформація медичного характеру/умови

Інформація про продукцію на Сайті надана Представництвом “ВЬОРВАГ ФАРМА ГМБХ & Ко.КГ” (далі – Представництво) і призначена виключно для загальних інформаційних цілей. Дані про продукцію, доступні на Сайті, не включають повну інформацію медичного характеру. Якщо у Вас є будь-яке захворювання, Вам необхідно негайно звернутися до свого лікаря або іншого фахівця в сфері охорони здоров’я. Вам слід завжди отримувати повну інформацію про продукцію (включаючи переваги її використання і можливі небажані наслідки), обговорюючи належне її застосування безпосередньо з медичним фахівцем. Інформація може відрізнятися в залежності від країни. У зв’язку з цим необхідно звіряти дані з місцевими джерелами і регуляторними органами щодо інформації, яка відповідає Вашій країні.

 

3. Використання інформації

Ви можете безперешкодно знайомитися з матеріалами та інформацією на Сайті, завантажувати і використовувати матеріали Сайту, включаючи будь-які тексти, зображення, аудіо- та відеоматеріали, виключно для особистого некомерційного використання. Якщо інше не передбачено законодавством України, будь-яке відтворення, передача, копіювання, тиражування і використання інформації в комерційних цілях заборонені без попереднього письмового дозволу Представництва. Вся інформація, представлена ​​на Сайті, захищена авторським правом, якщо не вказано інше, і може бути використана тільки відповідно до цих Умов, а також з письмової згоди Представництва. Ви повинні зберігати і відтворювати кожне повідомлення про авторське право або інші повідомлення про права, що містяться в будь-якій інформації, яку Ви завантажуєте і використовуєте.

 

4. Товарні знаки/інтелектуальна власність

Цей Сайт може також містити найменування продуктів, згадки або посилання на патенти, службову інформацію, технології, процеси або інші права власності. Використання таких товарних знаків, патентів, секретів виробництва, технологій, продуктів, процесів та інших об’єктів прав інтелектуальної власності без згоди власника авторських прав є протизаконним і може передбачати відповідальність відповідно до законодавства України.

 

5. Відмова від гарантій

Незважаючи на те, що Представництво здійснює значні зусилля, щоб забезпечити точність і актуальність інформації, інформація може містити технічні неточності або помилки. Представництво залишає за собою право вносити зміни, виправлення і/або поліпшення в розміщувану інформацію, а також в продукти і програми, які описує дана інформація, в будь-який момент і без повідомлення. Представництво не робить будь-яких заяв або запевнень щодо точності будь-якої інформації. Представництво не несе відповідальності за помилки та упущення, які можуть мати місце на Сайті, або пов’язані з ними зобов’язання. Вся інформація надається «як є». Представництво не гарантує повноти і точності інформації, що розміщується на цьому Сайті, або способів її можливого використання. Відповідно відвідувачі Сайту повинні ретельно оцінювати інформацію. Ні Представництво, ні будь-яка третя сторона, яка бере участь у створенні, розміщенні або надання цього Сайту не несе відповідальності ні за які прямі, випадкові, наступні, непрямі або штрафні збитки, а також упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, що випливають з доступу до даного Сайту, його використання або неможливості його використання, а також з будь-яких помилок або пропусків у вмісті сайту.
Представництво також не несе відповідальності за шкоду, завдану вашому комп’ютерному обладнанню або іншому майну, а також за можливе зараження їх вірусами, втрату даних внаслідок вашого відвідування Сайту, користування Сайтом і інформацією, скачування Вами інформації, і не несе зобов’язань в зв’язку з перерахованим вище. Представництво залишає за собою право припинити роботу цього Сайту в будь-який момент без попередження і не несучи в зв’язку з цим будь-яких зобов’язань.

 

6. Інформація, яку Ви надаєте нам

При використанні цього Сайту Ви погоджуєтесь надавати тільки точну і повну інформацію і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. У разі якщо Ви надасте недостовірну інформацію, або порушите Умови, Представництво має право призупинити або припинити надання вам послуг.
За винятком відомостей, які охоплюються нашою Політики конфіденційності, всі повідомлення і матеріали, що передаються вами на Сайт електронною поштою або іншим чином, включаючи будь-які дані, питання, коментарі, пропозиції тощо, не є конфіденційними або службовими і не будуть сприйматися в такій якості. Інформація, яку Ви передаєте або розміщуєте, може бути використана в будь-яких цілях, включаючи відтворення, розкриття, передачу, публікацію, трансляцію і розміщення в Інтернет, але не обмежуючись перерахованим вище. Більш того, Представництво має право, на власний розсуд і без будь-якої компенсації, використовувати будь-які ідеї, концепції, ноу-хау і методики, що містяться в повідомленнях, що направляються вами на Сайт, в будь-яких можливих цілях, включаючи рекламу продуктів з використанням подібної інформації, але не обмежуючись цим.

 

7. Продукти, представлені на міжнародному рівні

Цей Сайт може містити інформацію про продукти і послуги, які представлені на міжнародному рівні, проте не кожен такий продукт або послуга доступні в будь-якій країні. Посилання на продукт або послугу на цьому Сайті не має на увазі, що такий продукт або послуга є або будуть доступними за місцем вашого знаходження. Певні розділи цього Сайту можуть бути призначені виключно для певних видів користувачів або виключно для аудиторій певних країн. Ніщо на цьому Сайті не повинно тлумачитися як просування або реклама будь-якого продукту або використання будь-якого продукту, які не дозволені нормативно-правовими актами в країні, резидентом якої Ви є.

 

8. Посилання на цей Сайт

Представництво не вивчає веб-сайти третіх осіб, які містять посилання на даний Сайт, і не несе відповідальності за вміст таких посилань за межами цього Сайту або будь-які інші сайти, пов’язані посиланнями з Сайтом. Якщо Ви хочете на своєму веб-сайті поставити посилання на цей Сайт, Ви можете поставити посилання тільки на домашню сторінку. Ви не можете ставити посилання на інші сторінки цього Сайту без попередньої письмової згоди з Представництва. Забороняється цитування або використання однієї чи кількох частин цього Сайту на сайті будь-яких третіх осіб без письмової згоди Представництва.

 

9. Посилання на інші сайти

Посилання на сайти третіх осіб можуть бути надані в інтересах або для зручності відвідувачів цього Сайту. Якщо Ви вирішуєте покинути даний Сайт і перейти на сайт третьої особи, Ви робите це на свій ризик і з цього моменту ці Умови більше не поширюються на Вас. Ми докладемо зусиль для того, щоб, коли Ви залишаєте цей Сайт, проінформувати Вас про те, що умови використання та принципи щодо захисту конфіденційної інформації на сайті третьої сторони можуть відрізнятися. Проте, Представництво не приймає на себе ніякої відповідальності за посилання з нашого сайту на інші сайти, і, зокрема, ми не несемо відповідальності за точність або законність вмісту таких сайтів. Ми не приймаємо на себе ніякої відповідальності, яка витікає з порушення або упущення в принципах щодо захисту конфіденційної інформації третіх осіб.

 

10. Розміщення інформації на цьому Сайті

Незважаючи на те, що Представництво може час від часу контролювати або перевіряти обговорення, чати, пости і аналогічні повідомлення на Сайті, Представництво не зобов’язане цього робити і не приймає на себе жодних зобов’язань і ніякої відповідальності, що випливають із вмісту будь-яких таких повідомлень, ні за будь-яку помилку, наклеп, наклепницьку заяву, дифамацію, упущення, фальсифікацію, рекламні матеріали, непристойності, порнографію, лихослів’я, розкриття приватної інформації або неточності, що містяться в будь-який інформації в таких повідомленнях на Сайті. Вам заборонено розміщувати або передавати будь-який незаконний, рекламний, загрозливий, наклепницький, дифамаційний, непристойний, скандальний, підбурливий, порнографічний або образливий матеріал чи який-небудь матеріал, який може становити або стимулювати поведінку, що розглядалося би як порушення законодавства України. Ви несете особисту відповідальність за будь-яку інформацію, яку розміщуєте на Сайті, повідомляєте іншим користувачам, а також за будь-які взаємодії з іншими користувачами, які здійснюються на власний ризик.

 

11. Інші зобов’язання користувачів Сайту

Користувачам Сайту забороняється:
використовувати програмне забезпечення та здійснювати дії, спрямовані на порушення нормального функціонування Сайту;
будь-яким способом, в тому числі, але не обмежуючись, шляхом обману, зловживання довірою, злому, намагатися отримати доступ до даних іншого користувача.

 

12. Наслідки

Якщо нам стане відомо про те, що Ви порушили будь-яке положення цих Умов, ми можемо негайно вжити необхідних заходів, включаючи заборону користуватися послугами, пропонованими Представництвом і видалення будь-якої інформації, даних і вмісту, розміщеного на Сайті даним користувачем, в будь-який час і без попередження. Якщо нам буде завдано шкоди внаслідок Вашого порушення, ми можемо, на власний розсуд, вимагати від Вас відшкодування збитку.

 

13. Перегляд

Представництво вправі в будь-який момент переглянути ці Умови, оновивши розміщену на Сайті інформацію. Зміни вступають в силу з моменту їх розміщення, якщо не передбачено інше. Ми зобов’язані дотримуватися даних Умов, тому ми рекомендуємо Вам періодично відвідувати цю сторінку для ознайомлення з чинними на даний момент Умовами. Продовження використання Вами Сайту після внесення змін і/або доповнень до цих Умов означає Ваше прийняття і згоду з такими змінами та/або доповненнями.

 

14. Дійсність Умов

Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цих Умов буде визнано недійсним або таким, що не має юридичної сили, це не впливає на дійсність інших положень цих Умов.

Директиви про авторське право та виключення відповідальності

Зміст цих Інтернет-сторінок захищено авторським правом. Для відтворення, редагування, обробки та будь-якого типу використання, зокрема графіки, тексту, логотипів, зображень тощо, потрібно отримати письмову згоду Wörwag Pharma GmbH & Co. KG.

Wörwag Pharma GmbH & Co. KG. не гарантує, що зміст є актуальним, правильним, повним або корисним. Одночасно оператори пов'язаних сторінок несуть відповідальність за його зміст. Використані імена продуктів або компаній можуть бути зареєстрованими товарними знаками або торговими марками.