Наша соціальна відповідальність

Допомога Танзанії: освіта відкриває перспективи

«Ближче до кожного, допомагаючи краще»... Цей корпоративний девіз компанії ВЬОРВАГ Фарма застосовується також як підґрунтя наших соціальних зобов'язань не лише фінансово, а й за допомогою значних кадрових ресурсів: компанія підтримує проекти гуманітарної допомоги в Африці. Для того щоб бути здатним допомогти краще, необхідно бути близьким до благодійного проекту та місцевих людей.

Gesundheitsthemen

З 1997 р. ми підтримуємо різні проекти гуманітарної допомоги моравської церкви в Танзанії, одній із найбідніших країн світу. Предметом особливої турботи для нас є будівництво професійно-технічних училищ: у невеликому містечку Намтумбо, що в південній Танзанії, була можливість відкрити новий центр професійно-технічного навчання під егідою моравської церкви (Herrnhuter Brüdergemeine) і компанія ВЬОРВАГ Фарма надала більшу частину коштів для його будівництва та оснащення. Завдяки цьому молоді люди можуть в структурно нерозвиненому Намтумбо пройти навчання як кравці, теслі, електрики або комп'ютерні фахівці, і мають можливість влаштувати своє життя.

За тією ж моделлю в 2013 р. з’явився навчальний центр у Сонгеа, що за 60 км, де зараз 62 молоді людини здобувають професію. Перші випускники вже успішно склали іспити. А наступне професійно-технічне училище вже відкрито в грудні 2016 р. в південному танзанійському селищі Какозі. Учні можуть отримати там освіту, що відкриє перспективи та зміцнить економіку всього регіону.

Пандемія коронавірусу

Корона вірус може вразити кожного. Здоров’я та безпека наших працівників, наших клієнтів та пацієнтів є для нас надзвичайно важливими.

Детальніше