Наша соціальна відповідальність

Допомога Танзанії: освіта відкриває перспективи

«Ближче до кожного, допомагаючи краще»... Цей корпоративний девіз компанії ВЬОРВАГ Фарма застосовується також як підґрунтя наших соціальних зобов'язань не лише фінансово, а й за допомогою значних кадрових ресурсів: компанія підтримує проекти гуманітарної допомоги в Африці. Для того щоб бути здатним допомогти краще, необхідно бути близьким до благодійного проекту та місцевих людей.

Gesundheitsthemen

З 1997 р. ми підтримуємо різні проекти гуманітарної допомоги моравської церкви в Танзанії, одній із найбідніших країн світу. Предметом особливої турботи для нас є будівництво професійно-технічних училищ: у невеликому містечку Намтумбо, що в південній Танзанії, була можливість відкрити новий центр професійно-технічного навчання під егідою моравської церкви (Herrnhuter Brüdergemeine) і компанія ВЬОРВАГ Фарма надала більшу частину коштів для його будівництва та оснащення. Завдяки цьому молоді люди можуть в структурно нерозвиненому Намтумбо пройти навчання як кравці, теслі, електрики або комп'ютерні фахівці, і мають можливість влаштувати своє життя.

За тією ж моделлю в 2013 р. з’явився навчальний центр у Сонгеа, що за 60 км, де зараз 62 молоді людини здобувають професію. Перші випускники вже успішно склали іспити. А наступне професійно-технічне училище вже відкрито в грудні 2016 р. в південному танзанійському селищі Какозі. Учні можуть отримати там освіту, що відкриє перспективи та зміцнить економіку всього регіону.