Комплаенс @ ВЬОРВАГ Фарма

Комплаенс @ ВЬОРВАГ Фарма - це дотримання зовнішніх та внутрішніх правил. Ці правила можуть бути визначені законами чи положеннями або у вигляді програм, процесів та засобів контролю. Відповідальні, етичні та законні дії, є настільки ж важливими для успіху ВЬОРВАГ Фарма, як і наша орієнтація на споживача та якість нашої продукції.

Основні норми поведінки зазначені в нашому Кодексі поведінки. Це обов'язковий документ для всіх працівників ВЬОРВАГ Фарма для виявлення ризиків і, таким чином, уникнення юридичних правопорушень:

Кодекс корпоративної етики

Компанія ВЬОРВАГ Фарма створила посаду відповідальної особи з комплаенсу з метою закріплення правил дотримання у групі. Цю відповідальність взяв на себе Йорг Томас Бачерер (директор з питань людських ресурсів та бізнесу)

З метою виявлення ризиків дотримання вимог та будь-якої потенційно протиправної поведінки ВЬОРВАГ Фарма,  якомога раніше, закликає своїх співробітників та ділових партнерів повідомляти про порушення правил на:

compliance(at)woerwagpharma.com

безпосередньо відповідальній особі з комплаенсу. Це може статися як персонально, так і анонімно.

Пандемія коронавірусу

Корона вірус може вразити кожного. Здоров’я та безпека наших працівників, наших клієнтів та пацієнтів є для нас надзвичайно важливими.

Детальніше