ВЬОРВАГ Фарма: компетентність у біофакторах

woerwagpharma-teaser-unternehmen

«Наше ключова перевага полягає в тому, що ми зберігаємо відповідальність сімейного бізнесу. Ми відстоюємо цінності, які не фігурують в балансових відомостях, і послідовно розвиваємося незалежно від банків та інвесторів. Гуманність, близькість до людини і особиста відповідальність - це принципи нашої великої команди, яка готова безперервно змінюватися і вдосконалюватися.»

Моніка Вьорваг і д-р Маркус Вьорваг, керуючі директори WÖRWAG Pharma.

Читати Інтерв'ю

 

ВЬОРВАГ Фарма (WÖRWAG Pharma GmbH & Co. KG) - фармацевтична компанія з дочірніми компаніями по всьому світу. Компанія розробляє та реалізує препарати та біофактори. Біофактори – це вітаміни, мінерали та мікроелементи.

Асортимент продукції ВЬОРВАГ Фарма включає як рецептурні так і безрецептурні препарати та харчові добавки. Більшість продуктів, які продаються виключно в аптеках, використовуються для лікування супутніх захворювань діабету, таких як нейропатія (пошкодження нервів), серцево-судинних та неврологічних захворювань.

У 2018 році компанія зі штатом 900 співробітників у більш ніж 35 країнах досягла продажів 211 мільйонів євро.

ВЬОРВАГ Фарма - сімейна компанія на чолі з Монікою Вьорваг та Герхардом Майером. Д-р Фріц Ворваг заснував компанію в Штутгарті в 1971 році. Штаб-квартира компанії знаходиться в Бьоблінгені.

Історія

Міська аптека в Штутгарті, де все почалося одного дня в 1965 р., все ще належить нашій компанії та є невід'ємною частиною того шляху, на якому ми себе бачимо.

Відтоді успішні ринкові ініціативи привели нас у понад 35 країн. У всьому світі наш бренд представляють співробітники у філіалах та офісах з продажу. І ще наше походження залишається важливою точкою відліку: воно надає нам укоріненість, яка нам потрібна, щоб бути відкритими для нових ідей. Щоб за їх допомогою ми могли формувати майбутнє...

Наша місія

Ми пропонуємо людям, які піклуються про своє здоров'я, ефективні рішення для профілактики і лікування захворювань, пов'язаних зі способом життя.

 

Наші цінності

 

ЗУСИЛЛЯІнтенсивні дослідження для ефективної терапії

Дослідження, проведені Вьорваг Фарма, зосереджуються на цукровому діабеті та на наслідках захворювання, таких як діабетична нейропатія. Метою дослідження - отримати більше інформації про роль Біофакторов - вітамінів і мікроелементів - в патогенезі терапії цих захворювань.

Детальніше
woerwagpharma-elder-businesswomann-whit_two-colleagues

Місцезнаходження

woerwagpharma-map

Ми успішно ведемо бізнес вже більше ніж у 35 країнах. Наша мета полягає в подальшому розширенні на нових ринках, перш за все в Азії та Латинській Америці. Ми прагнемо до цього за економічними причинами - при цьому твердо стоячи на рідній Німецькій землі.

Детальніше

Пандемія коронавірусу

Корона вірус може вразити кожного. Здоров’я та безпека наших працівників, наших клієнтів та пацієнтів є для нас надзвичайно важливими.

Детальніше